Про майстерню

Історія створення

“МайстернЯ” – це неформальний простір для саморозвитку, та втілення своїх ідей.

По прикладу платформи ініціатив “Теплиця”(Слав`янськ) та “ВІЛьна  ХАта”(Краматорськ) громадська організація “МояЄдина” вирішила створити місце для спілкування, навчання, саморозвитку, приємного відпочинку, тому була відкрита  “МайстернЯ” у листопаді 2015р.

За час роботи Майстерні було проведено безліч різноманітних заходів, зустрічей з цікавими людьми, фото та мистецьких виставок ( наприклад – ікони на гонтах Лева Скопа, витинанки Лілія Тептяєвої, фотовиставки Василя Балаболки та інші), по середам  вас чекає клуб “Літературна середа”, де ви зможите почитати свої творіння та послухати інші, приємно провести суботній вечір запрошує розважальна “Психологічно-рольова гра МАФІЯ”,  діти та підлітки з студії пластилінової анімації “Кабачок” працюють над своїми шедеврами кожну суботу та неділю, кіноклуб “МайстернЯ” документального кіно по правам людини Dokudays.Ua ознайомить з фільмами різних тематик та допоможе розібратися в питаннях, висвітлюваних у фільмі, обговорити їх, у неділю дітей та дорослих чекають майстер-класи по народно-прикладному мистецтву та хенд-мейду, лекції, тренінги, курси теж проходять у нас, окрім того кожен день з 10-00 до 17-00 ви можете просто завітати до нас на відпочинок, поспілкуватися у соціальних мережах, зкористатися книжками нашої бібліотеки. Всі наші щотижневі заходи опубліковані як в соц.мережах так і на сайті, а також – біля Майстерні ми щодня вивішуємо печатні афіши. Ми дуже будемо ради бачити вас на наших заходах. Вхід ВІЛЬНИЙ.

Формати роботи

В Майстерні працює команда однодумців, але всі, хто має якусь цікаву ідею чи бачення як зробити щось корисне та цікаве в місті та країні- приєднуєтеся!

Співпраця

ГО “Спадщина”, ГО “Велоінтеграція”, “Теплиця”(Словянськ), “Вільна Хата” (Краматорськ), ГО”Сильніші разом”(Київ), ГО “Сильні громади Донеччини”, Донецький прес-клуб, Громадське радіо (Київ) та багато іншіх об`єднань та творчіх коллективів.

Гранти

USAID UCBI

Стратегічне бачення

Світ цікавіший ніж здається, формування у молоді активної громадянської позиції, комунікабільності, вміння самостійно втілювати свої ідею в життя!

Звіти

Звіт за 2016 рік – завантажити